TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Snina » Kolbasov » Pozemky » Rekreačný pozemok »

Pozemok so základmi na rekreačnú chatu v Národnom parku Poloniny

Pozemok so základmi na rekreačnú chatu v Národnom parku Poloniny

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Kolbasov, 26 km od Sniny a 45 km od Humenného. VŠEOBECNE: Lokalita: Poloniny, 26 km od Sniny a 45 km od Humenného. Účel využitia: pozemok určený výstavbu rekreačnej chaty Sklon pozemku: mierne svahovitý Orientácia projektu chaty: na juh POPIS POZEMKU A JEHO VYUŽITIE: * prístup na pozemok po asfaltovej ceste * pozemok sa nachádza na začiatku obce ,stavebné povolenie bolo vydané, k dispozícii je projekt rekreačnej chaty. PLOCHA A ROZMERY: * ponúkaný pozemok má plochu 1506 m2 INŽINIERSKE SIETE: * elektrina sa nachádza na hranici pozemku , k vode je možné sa dostať vyvŕtaním studne na pozemku. Kanalizácia v obci nie je. OKOLIE a OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: * pozemok bezprostredne susedí svojou severovýchodnou stranou s asfaltovou prístupovou cestou, za pozemkom je vo vzdialenosti cca. 150m riečka a 200 metrov les * v blízkosti je vybudovaných viacero rodinných domov * dostupnosť lokality autom a SAD * v obci sa nachádza obchod, PLATBA: * CENA: 8000 Eur * v hotovosti, alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením) CELKOVÝ DOJEM: * vzhľadom k lokalitu mimoriadne dobrá cena * atraktívna lokalita: kataster Kolbasov , http://nppoloniny.sopsr.sk/

Cena: 8 000,00 €

  5,31 €/m2

Kategória: Rekreačný pozemok - Predaj

Lokalita: Snina - Kolbasov
(Rekreačný pozemok - Kolbasov)

Rozloha pozemku: 1 506 m2

Dátum aktualizácie: 17.5.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Winners Reality, s.r.o.

Mlynské Nivy 73, Bratislava
0905 Kliknite TU!

Maklér:

Ján Juranko
0948 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk